O Sklepie

Nie jesteśmy teoretykami. Sklep został założony i jest prowadzony przez Piotra Borochowskiego - doświadczonego zawodnika polskiej i międzynarodowej sceny biegowej. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala na doskonałe dopasowanie buta do każdej stopy, a także częste obalanie mitów, rozpowszechnianych przez teoretyków w innych sklepach.

Wybór lokalizacji dla naszego sklepu nie był przypadkowy. Możemy się poszczycić długim korytarzem, na którym w naturalny sposób pomagamy dopasować i pozwalamy przetestować buty, w których być może ukończysz niejeden maraton.

Bieżnia? Nie, nie mamy bieżni. To urządzenie znajdziesz w każdym innym sklepie ale NIGDY u nas! Dlaczego? Krok i praca mięsni na bieżni znacząco różni się od naturalnego biegu. Nie jest to nasz wymysł. Więcej artykułów na temat nienaturalnego kroku na bieżni, z łatwością można odnaleźć przy pomocy wyszukiwarki internetowej.

Według naszej oceny, buty do biegania nie powinny być dobierane za pomocą bieżni, ale na podstawie obserwacji ułożenia stopy na naturalnym podłożu.

Poniżej podajemy dwa przykładowe linki do niezależnych stron opisujących wspomniany pogląd:
Artykuł 1 Artykuł 2

O firmie